Thursday the 30th - - Hostgator Coupon
  • Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

05.06.2022r odbył się w naszej szkole Charytatywny Piknik Rodzinny, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie naszej uczennicy Paulinki Tarasiuk.   W czasie pikniku nie było czasu na nudę. Zebrani obejrzeli część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków, uczniów klasy zerowej, pierwszej oraz kółka tanecznego. Odbyły się rozgrywki sportowe, „biegane dyktando”, zabawy z chustą animacyjną, tory  przeszkód, zabawy na trampolinach. Były również piękne kolorowe bańki mydlane, wyczarowane przez dzieci. Chętne osoby mogły pomalować twarze.   Przez cały czas trwania naszej imprezy na  stoiskach można  było zakupić potrawy i przedmioty  przygotowane przez naszych rodziców oraz Koła Gospodyń Wiejskich, a także  torby z poetyckimi cytatami  wykonane przez naszych uczniów.  Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych cieszyło się stoisko z watą cukrową i popcornem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji pikniku oraz wszystkim zebranym.

Nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W kategorii klas 1-4 uczeń klasy 2 Filip Łobacz zajął pierwsze miejsce. Kolejne pozycje przypadły Michałowi Tarasiukowi z klasy 3 i Janowi Kociukowi z kl. 4.

 22 maja 2022 r. Zosia Litwiniuk, Ania Brodzka i Magda Litwiniuk wzięły udziała w XVII Prezentacjach Wokalnych w Łomazach.

Uczennica klasy V Hanna Sidor otrzymała wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Portret Józefa Ignacego Kraszewskiego" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Sosnówce.

Odsłon artykułów:
1649383

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.