OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia PańskiegoJutro rozpoczyna się Okres zwykły, którego pierwsza część będzie trwać do Środy Popielcowej do 17.02. W naszej Polskiej tradycji do 02.02. Ofiarowanie Pańskiego.

2. W czwartek 14 stycznia rozpoczyna się nowenna przed liturgicznym wspomnieniem błog. Męczenników Podlaskich, którą będziemy odmawiać po Mszy świętej.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 jednoczymy się we wspólnej modlitwie prosząc o błog. dla naszych rodzin i domów dla całej parafii.

 4. Bóg zapłać za of. składane z racji nabywania kredy, kadzidła i wody, które rozprowadzała nasza schola zebraliśmy 2429 zł.

Bóg zapłać za of. kolędowe.

Bóg za of. z pogrzebu śp. Józefa Bojarczuka z Dańc 364 zł.

5. W sobotę 16.01.2021r. w Horodyszczu spotkanie dla KZR z naszego dekanatu. Początek spotkania o godz. 9.00

6. Jestem wdzięczny mieszkańcom Sosnówki za posprzątanie cmentarza pracowali: Łogonowicz Andrzej, Szymoniuk Adam z ciągnikiem, Chmielewska Edyta, Chomiuk Ewa, Kuchta Elżbieta, Kuchta Barbara, Chomiuk Zbigniew, Chomiuk Maciej, Steckiewicz Rafał, Charecki Tomasz, Stachyra Dariusz, Bartosz i Jakub, Stefaniuk Paweł, Romańczuk Czesław, Piaszczyński Maciej.

7. Echo Katolickie.

8. Spotkanie dla kl. III  w czwartek 14.01. dla dzieci ze szkoły w Sosnówce, w piątek 15.01. dzieci ze szkoły w Motwicy, Holeszowa i Hanny.