OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa Postu 28.03.2021 r.

1.Rozpoczynamy Wielki Tydzień szczególny czas w którym przeżywamy największe tajemnice naszej wiary. Po mszy św.  dzieci, które przychodziły na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale otrzymają słodkie niespodzianki.

2.Tryduum Paschalne: Wielki Czwartek pamiątka ustanowienia eucharystii, Wielki Piątek przeżywamy Misterium Męki Pańskiej – Droga  Krzyżowa o 17.30, Wielka Sobota  - Wigilia Paschalna przynosimy świece.

3.  Z uwagi na nasilenie pandemii gorąco apelujemy o zachowanie zasad sanitarnych. W kościele obowiązuje zachowanie dystansu i noszenie maseczek . W naszym kościele może maksymalnie przebywać 30 osób. Nie obowiązuje limit uczestników zgromadzenia na placu przykościelnym, ale należy zachować odpowiednią odległość  1.5 m.

4.Bóg zapłać za of. na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego: . Sosnówka 600zł. Wygnanka  395zł.  Romanów  485zł. Pogorzelec          Dance       Motwica 501 zł.       

5.Błogosławienstwo pokarmów na stół wielkanocny; w kościele godz.8.00 , 9.00  10.00   i  11.00  Od godz. 9.00 rozpocznę poświęcenie w poszczególnych miejscowościach: Sosnówka, Romanów, Czeputka, Wygnanka, Dańce, Holeszów kaplica, Holeszów Osiedle, Dębów, Pogorzelec. (woda w buteleczkach)

6.Bóg  zapłać za of.  Bezimienna z Dębowa  200zł.  Z  pogrzebu śp. Edmunda Rozwadowskiego z Romanowa 407zł.  Do puszek w minioną niedzielę na katolickie media żebraliśmy 856,55gr.

7. Jestem wdzięczny bezimiennemu sponsorowi za pokrycie kosztów związanych z nową Chrzcielnicą.   Bóg zapłać

8. Zachęcam  do lektury Echa Katolickiego.           

9. Zapowiedzi: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: : Edyta Samojedna panna zam. w parafii Gościeradów i  Marek Rafał Tarasiuk kaw.  par. tutejszej zap. 1