OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021r.

1. Pod hasłem: „Nie lękajcie się!” przeżywamy dziś XXI Dzień Papieski, połączony ze zbiórką do puszek na fundusz stypendialny dla uboższej młodzieży Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. W naszej parafii gościmy dziś przedstawiciela Wyższego Seminarium Diecezji Siedleckiej;

3. Zapraszamy w środę 13.10.  na Nabożeństwo Fatimskie  16.30 Różaniec, procesja ze świecami i Msza św. Przewodniczy Dębów i Pogorzelec.

 4. W czwartek 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej; wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty zapraszamy na  Różaniec i  Mszę świętą

5. Liczenie; w kościele 333 osoby, Romanów 77 osoby, Holeszów 37 osoby. Razem: 447 osób. U Komunii św. 276 osób.

6. Jestem wdzięczny Panu Zdzisławowi Krupce za  konserwacje naszej instalacji elektrycznej.

7. Papież Franciszek rozpoczął w Rzymie XVI Synod Biskupów na temat: „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja”. Jego celem jest pobudzić wszystkich ochrzczonych do aktywnego uczestnictwa w życiu i misji Kościoła.

8. W niedzielę 17 października ulicami wielu polskich miast i miejscowości –  przejdzie Procesja Różańcowa za Polskę. Będzie ona miała charakter wynagradzający i pokutny za grzechy oraz błagalny o ducha wiary w naszej Ojczyźnie i w sercach wszystkich Polaków.  My  pomodlimy się o 8.30 i 11.30 polecając te wszystkie intencje.

9. Echo Katolickie.

10.  Kartki wypominkowe na stoliku.