OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne VIII Niedziela Zwykła 27.02.2022 r.

1. Dzisiejsza niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to czas modlitwy i pokuty w intencji tych , którzy nadużywają alkoholu.

2. W Środę Popielcową rozpoczniemy czas Wielkiego Postu . Msza św. z obrzędem posypania głowy popiołem o godz. 9.00  i  17.00.  W środę obowiązuje nas post ścisły.

3. W Wielkim Poście uczestniczymy w szczególnych nabożeństwach podkreślających pasyjny charakter tego okresu. Droga Krzyżowa   w każdy piątek o godz. 16.30  bardzo zachęcam do uczestnictwa.  Gorzkie Żale w niedziele o godz. 8.30  i   11.30

Do udziału w Drodze Krzyżowej bardzo zachęcam dzieci kl. III . W piątek dzieci otrzymają książeczki, które będą nam pomagały przeżyć, jak najlepiej czas Wielkiego Postu. Harmonogram prowadzenia Drogi Krzyżowej.  Najbliższą Drogę Krzyżową poprowadzą nasi mężczyźni z KRM. Pomodlimy się o trzeźwość w naszych rodzinach.   

4. Bóg zapłać za of. z pogrzebu sp. Jana Łuciuka z Czeputki  484 zł., z pogrzebu śp. Czesława Wróbla  z Holeszowa  880 zł.

5. Dzisiaj i w środę popielcową zbiórka do puszek na pomoc dla wojennych uchodźców  z Ukrainy. Komunikat  Caritas i komunikat z Gminy Hanna.

6. Echo Katolickie. (wzmianka o nas)

7. W przyszłą niedziele po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z Panią Martą i Panią krawcową dzieci z kl.III

8. W sobotę 5 marca o godz.15.00 próba Scholi.

9. Bóg zapłać za pomoc dla Paulinki udało się zebrać 13.959 zł. (Paulinka nam chce podziękować).

10. Podziękowanie Pani Krystynie Oniśk za reprezentowanie naszej parafii na spotkaniu synodalnym w Siedlcach.