OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022 r.

1. Jestem wdzięczny Bogu i wszystkim parafianom,   za udział w rekolekcjach wielkopostnych.   Jestem wdzięczny Paniom Anieli Izdebskiej i Annie Bujnik, Krystynie Onisk za pomoc w przygotowaniu posiłków dla kapłanów. Bóg zapłać za wszystkie dary żywnościowe, wszystkim ofiarodawcom.

2.Dziekuję dyrekcjom naszych szkół, nauczycielom, wychowawcom, rodzicom za pomoc i obecność naszych dzieci.

3.  W piątek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia, w którym rozpoczyna się Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Z racji Uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

4. W związku z trwającą zbrojną napaścią Rosji na Ukrainę, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Jednocześnie papież prosi, abyśmy  trwali w tym czasie zjednoczeni pod jego przewodnictwem na wspólnej modlitwie.

 W naszym kościele modlitwa rozpocznie się o godz.16.30 Droga Krzyżowa 17.00 odmówimy  Akt Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Msza święta, po zakończeniu Eucharystii dalsza modlitwa - adoracja Najświętszego Sakramentu, Modlitwa Różańcowa , Procesja ze świecami, na  zakończenie  Apel Jasnogórski.

 5. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

6. Holeszów;   Śpiewniki,    of. na kwiaty.

7. Cud Guadelupe wyjazd 15.40