OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2015 r.

 

Ogłoszenia Parafialne XXVII   Niedziela Zwykła     04.10.2015 r.

1.Dzisiejsza taca jest przeznaczona na działalność CARITAS naszej Diecezji.

2.W przyszłą niedzielę 11.10.2015 r. będziemy przeżywali w naszej Ojczyźnie XV Dzień Papieski. Mam nadzieję że nasi kandydaci do sakramentu bierzmowania przygotują program poświęcony naszemu Ukochanemu Papieżowi. Będą też zbierane ofiary do puszek na potrzeby fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”

3.W środę 07.10. Święto NMP Różańcowej zachęcam do wspólnej modlitwy nasze Kółka Różańcowe. Jestem bardzo wdzięczny naszym Siostrom z Kółek Różańcowych za prowadzenie modlitwy w kościele przed mszą św. Jestem bardzo wdzięczny zelatorce Krystynie Oniśk za przygotowanie planu prowadzenia modlitw na najbliższe miesiące jest on umieszczony w gablocie. Pragnę jeszcze raz zachęcić od modlitwy różańcowej w kościele zapraszam dzieci, młodzież i kochani Was wszystkich kto może, abyśmy razem zwracali się do naszej Matki.

4.Składam podziękowanie naszym kandydatom do bierzmowania i rodzicom za pomalowanie ogrodzenia przy kościele. Jestem wdzięczny tym rodzicom ,którzy pomogli swoim pociechom i zadbali o porządek. Jednak nie wszyscy zechcieli włączyć się we wspólne dzieło brakowało 11 osób. Kolejne spotkanie 10.10 gdz.11.00.

5.Sładam serdeczne podziękowanie Panu Andrzejowi Tarasiukowi za ofiarowaną nam farbę. Panu Zdzisławowi Piotrowiczowi za ofiarowane szczotki druciane i Panu Czesławowi Kochanowi za pomoc w czyszczeniu ogrodzenia. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

6.Bóg zapłać za of. na potrzeby naszej parafii; Tadeusz Waszczuk z Czeputki 150 zł. Bezim. z Sosnówki 200 zł. Bezim. z Sosnówki 400 zł. Bezim. z Sosnówki 100zł. Bezim z Sosnówki 100zł.

7. Zachęcam do lektury „Echa Podlaskiego.”