OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 09.04.2017r. Niedziela Palmowa

1.Rozpoczynamy Wielki Tydzień szczególny czas w którym przeżywamy największe tajemnice naszej wiary. Jestem wdzięczny rodzicom i dzieciom za udział w Procesji. Po mszy św. losowanie nagród dla dzieci, które przychodziły na Drogę Krzyżową.


2.Bardzo zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. !8.00 przez Motwicę. Przypominam o intencjach, które możemy napisać na przygotowanych kartkach. Zachęcam do udziału w Triduum Paschalnym (szczegółowy program na plakacie w gablocie i na naszej stronie). Bardzo serdecznie zapraszam do adoracji naszych Strażaków i do udziału w procesji.


3.Proszę o liczny udział w rezurekcyjnej procesji o przygotowanie chorągwi   i feretronów. Mam nadzieję, że znajdą się dzieci do niesienia poduszeczek i  sypania kwiatków.


4.Bóg zapłać za of. na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego: Dębów – 190 zł.  Wygnanka –256  zł. Motwica – 382,50 zł. Romanów – 325 zł. Pogorzelec – 480 zł. Dańce – 320zł. Sosnówka 550 zł.


5.Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny; w kościele godz.8.00 ,9.00 i 12.00    Od godz. 9.00 rozpocznę poświęcenie w poszczególnych miejscowościach: Sosnówka, Romanów, Czeputka, Wygnanka, Dańce, Holeszów kaplica, Holeszów Osiedle, Dębów, Pogorzelec.


6.Bóg zapłać dzieciom i nauczycielom ze szkoły w Motwicy za przekazanie skarbonki  Jałmużna Wielkopostna na Dzieła Miłosierdzia (162zł)


7. W Wielką Środę o   godz. 17.00 zapraszamy chętnych do pomocy przy dekoracji w kościele.


8. . Zachęcam  do lektury Echa Katolickiego. 

           
9. Zapowiedzi:  do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby;
Szynkaruk Marcin kaw. zam. w Parczewie par. Opatrzności Bożej i Łobacz Magdalena panna zam. w Sosnówce par. tutejszej zap.2.
Wawryszuk Tomasz kaw. zam. w Pogorzelcu i Kalinowska Dominika panna zam. w Motwicy oboje par. tutejszej. zap.2.