OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 05.04.2020 r. Niedziela Palmowa.

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień szczególny czas w którym przeżywamy największe tajemnice naszej wiary. Pamiętajmy o ograniczeniach dotyczących liczby osób biorących udział liturgii.

   2. Bardzo zachęcam do udziału w Liturgii Triduum Paschalnego w TV Trwam czy w Internecie jest wiele relacji i możliwości  korzystajmy, aby ten czas przeżyć razem z Chrystusem i we Wspólnocie Kościoła.

3. Dziękuję, za pomoc w rozprowadzeniu Baranków Wielkanocnych mieliśmy ich 128. Ofiary są przeznaczone na Caritas.

 4. Bóg zapłać za of. na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego: Pogorzelec – 425 zł.  Czeputka 310 zł. Dębów 350 zł.  Holeszów Osiedle 500 zł. Motwica jeszcze 70 zł.  Bóg zapłać za of. Bezimienna 400 zł. z Romanowa, Bezimienna  100zł. Of. które otrzymałem od chorych 300 zł. przekazałem na TV Trwam i 350 na poduszeczki do ławek.

5. Błogosławienstwo pokarmów na stół wielkanocny w rodzinach na początku wspólnego posiłku. Wzór modlitwy na stronie naszej parafii i na stoliku za ławkami.

6. Od jutra na naszej stronie parafialnej można będzie posłuchać Rekolekcji Wielkopostnych przygotowanych przez Ojców Franciszkanów z Lublina . Prowadzi je o. profesor Marcin Tkaczyk wykładowca KUL.

7. Przypominam o możliwości spowiedzi św. przed każdą mszą św. w czasie Triduum Paschalnego, szczególne w Wielką Sobotę w czasie Adoracji przy Grobie Pańskim. Zachęcam do modlitwy o oddalenie epidemii i byśmy w zdrowiu psychicznym przetrwali wspólny czas.