OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela zwykła 18.07. 2021r.

1. Dziś  poświęcamy  pojazdy i modlimy się o szczęśliwe poruszanie po drogach, ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na prace ze scholą  i ministrantami, bardzo jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe wsparcie dzięki waszemu wsparciu mogliśmy przeżywać wiele radosnych chwil. ( długopisy ) na pamiątkę.

Zapisy na Rajd rowerowy  po mszy św. karta uczestnika, zabieramy nakrycie głowy, koszulki parafialne jak ktoś ma, picie, drugie śniadanie i obiad zapewniamy mamy nadzieję.

2. W środę 21.07. o godz. 10.00 rozpocznie się rowerowa pielgrzymka, rajd ze św. Józefem po drodze wspólna modlitwa i poznawanie cech św. Józefa tj. sprawiedliwość, troska, odwaga… .Motwica wspólna modlitwa w kościele, Romanów przy kaplicy, Wygnanka,  Hanna, Holeszów kaplica i wracamy do Motwicy i zakończenie i podziękowanie św. Józefowi za opiekę.

3. Zapraszamy w piątek 23 lipca po Mszy świętej o godz. 18.00 na kolejną miesięczną nowennę do błog. Męczenników Podlaskich.

4. W przyszłą niedzielę mamy zaproszenie na Imieniny Hanny początek uroczystości o godz. 14.00  

5. Po hasłem: Ja jestem z wami przez wszystkie dni” w niedzielę za tydzień 25 lipca odbędzie się II Diecezjalna Pielgrzymka Dziadków i Teściów do Parczewa (rozpoczęcie o godz. 10.30. o 12.30 Msza święta pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy.

6. W przyszłą niedzielę 25 lipca o godz. 18.00 w Wisznicach odbędzie się koncert muzyki organowej i kameralnej.

7. Przyszła niedziela w Kościele w Polsce będzie dniem solidarności z poszkodowanymi w ostatnich nawałnicach w Europie. Puszka

8. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Pogorzelca 200zł.  Bezimienna z Czeputki 400 zł. i bezimienna z Sosnówki 200zł.

9. Echo Katolickie.