OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła 14.11.2021r.

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy:  V Światowy Dzień Ubogich - ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na dzieła dobroczynne prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Także dzisiaj obchodzimy  XIII Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym - modlitwą i dzisiejszymi ofiarami do puszek wspieramy chrześcijan cierpiących i prześladowanych w Libanie.

 2. Bóg zapłać za ofiarowane ziarnka dyni Bezimienni ofiarodawcy.

3. Do końca listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

4. W przyszłą niedzielę 21.11.  obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystości Odpustowe w Holeszowie  o godz.13.00

5. W obliczu trwającej od kilku już tygodni wyjątkowo trudnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i nasilającego się kryzysu migracyjnego, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski arcybiskup Stanisław Gądecki zwraca się do wiernych z prośbą o ogólnopolską zbiórkę do puszek w niedzielę Chrystusa Króla  –   oraz o gorącą modlitwę o pokojowe rozwiązanie sytuacji.

6. Echo Katolickie.

7. Ławki w Romanowie.