OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 7.11.2021r.

1. W czwartek 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości Polski (103.rocznicę odzyskania niepodległości). Zapraszamy wszystkich na uroczystą  Mszę świętą w intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Po Mszy św. otwarcie placu w centrum Sosnówki i poświecenie Pomnika.  Pamiętajmy, aby z racji naszego Święta narodowego wywiesić na naszych domach biało-czerwoną flagę.

2. W piątek 12 listopada przypada wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, drugorzędnego patrona Diecezji siedleckiej.

3. Przez cały tegoroczny listopad, a nie tylko do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Dla uzyskania odpustu wymagany jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii świętej, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wzbudzenie intencji.

4. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Sosnówki 100 zł.  Bezimienna z Czeputki  200 zł. Bezimienna z Pogorzelca 200zł.

5. Jestem bardzo wdzięczny  kolejnym osobom, które ofiarowały nasiona dyni: Panu Jackowi Mikulskiemu nasiona i olej, Rodzinie Tarasiuków z Dębowa i  anonimowym parafianom, którzy przekazali nasiona                     o. Karolowi bardzo wszystkim dziękuję .

Bardzo dziękuję za słotności przekazane dla kleryków.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich – taca dla Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym – puszka na pomoc prześladowanym.

7.  Echo  Katolickie

8. Zmianka w kościele dla KRK z Motwicy o mszy św. o godz.9.00