OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu 05.12.2021r.

1. W dzisiejsza niedzielę wspieramy naszą modlitwą i ofiarami składanymi do puszek  Kościół na Wschodzie. Pamiętajmy o Polakach.

Zachęcam do udziału w Rekolekcjach zaplanujmy czas,  aby skorzystać z nauk rekolekcyjnych i sakramentu spowiedzi.

2. Niech pomocą będą nam tradycyjne Msze roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które serdecznie zapraszamy: w środę na godz. 17.00   i sobotę na godz.7.00. przed  mszą św. będziemy śpiewać Godzinki .  Dzieci z kl.III  nasi kandydaci do pierwszej Komunii św. mają obowiązek uczestniczyć w Roratach.       

  8 grudnia w  Święto Niepokalanego Poczęcia NMP  Godzinki  Msza św. o godz. 11.00,  a potem  okazja do modlitwy adoracyjnej  od 12.00 do 13.00  Godzina Łaski. Zapraszam na Spotkanie dla KŻR naszej Parafii,  w czasie  mszy św. nastąpi przekazanie świec dla każdego koła.

W  8 grudnia poświecimy medaliki, katechizmy  dla dzieci z kl.III  o godz. 17.00.  Do naszej Scholi przyjmiemy nowe kandydatki i kandydatów poświęcimy stroje.

3. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Sosnówki  200 zł.  Bezimienna na scholę 500 zł  

4. Echo Katolickie.

5. W przyszłą niedzielę dzieci ze szkoły w Motwicy, będą rozprowadzać ozdoby świąteczne po mszy św. o godz. 9.00 i 12.00

6. W czwartek 09.12. będzie kiermasz ozdób choinkowych i świątecznych w Naszej gminie, nasza schola będzie miała tam swoje stoisko zachęcamy do zapoznania się z ofertą dochód na naszą scholę.

7. Opłatki można je nabywać w kościele ofiary przeznaczone będą na ogrzewanie naszego kościoła.

8. Proszę o zgłoszenie osób chorych, aby mogli skorzystać z sakramentów św.

9. Mamy już świece wigilijne po  10zł.  15 zł.  20 zł.