OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu 19.12.2021r.

1. W środę o 17.00 ostatnie w tym roku Roraty.

2. W piątek, 24 grudnia, wraz z bliskimi zasiądziemy przy wigilijnym stole. Zadbajmy o religijny wymiar tej wieczerzy. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii Świętego Łukasza o narodzeniu Chrystusa, łamanie opłatkiem oraz śpiew kolęd. Zachowajmy tradycyjny postny charakter wieczerzy. Niech będzie to czas rodzinnego spotkania, przepełniony życzliwością, dobrocią, a także okazja do pojednania. Pamiętajmy w modlitwie także o tych, których w tym roku przy stole wigilijnym zabraknie.

3.W najbliższą niedzielę, 26 grudnia, w drugi dzień świąt, przypada święto Świętej Rodziny pomodlimy się za rodziny naszej parafii.

4. Bardzo zachęcam do udziału w Pasterce zapraszamy na 23.30 na wspólne kolędowanie i czuwanie przy żłóbku Bożej Dzieciny. Nasze dzieci i młodzież zaprezentują  spektakl Pokój i Dobro ze św. Franciszkiem.   

5. Bóg zapłać za ofiary składane z racji nabywania Opłatka zebraliśmy 5208 zł.

6. Bóg zapłać za of. Bezimienna z  Szczytna na stroje dla Scholi 1000zł. od chorych 300 zł. na katolickie media TV Trwam i Radio Maryja i od chorych na pracę z dziećmi 320zł.

7. Echo Katolickie.

8. W czwartek  zapraszam chętnych do pomocy przy dekoracji szopki.