OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Święto Świętej Rodziny 26.12.2021r.

Taca dzisiejsza przeznaczona jest  na budujące się kościoły w diecezji siedleckiej

1. W sobotę   Uroczystość Świętej  Bożej  Rodzicielki  Maryi  podczas mszy świętych będziemy prosili o Boże Błogosławieństwo na Nowy Rok 2022.  W tym dniu modlimy się szczególnie prosząc o pokój dla całego świata. Za śpiew Hymnu  „O Stworzycielu Duchu przyjdź”  możemy zyskać  odpust zupełny.

Zakończenie roku w piątek  31.12.   msza św.  o godz.17.00 Z uwagi na duchowe dobro wiernych biskup siedlecki udziela dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych. Korzystający z dyspensy zobowiązani są do ofiarowania dowolnej modlitwy według intencji Ojca Św.

2.  W niedzielę 02.01. zmiana tajemnic różańcowych.

3. Echo Katolickie.

4. Bóg zapłać  Państwu Litwiniukom z Motwicy za podarowanie choinek do dekoracji.

5. Jestem wdzięczny za przygotowanie świątecznej dekoracji Rodzinie Chudzików, Brodzkich, Bujalskich, Panu Andrzejowi,  naszej młodzieży Mikołajowi Brodzkiemu, Piotrowi i Danielowi Kalinowskim, Michele  Łudczak, Klaudii Sibińskiej, Anelii Sawickiej, Magdzie i Zosi Litwiniuk, Ani Brodzkiej.  

6. Jestem wdzięczny  wszystkim, którzy brali udział w czuwaniu przed Pasterką naszej Scholi, ministrantom za czuwanie nad wszystkim Pani Monice i wszystkim Rodzicom, którzy zatroszczyli się o dzieci .

7. O wizycie duszpasterskiej porozmawiamy za tydzień.