OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wszystkich Świętych

 1. Przeżywamy szczególny czas pamięci i modlitwy za naszych zmarłych, polecamy ich wszystkich Bożemu Miłosierdziu. Przez kolejne dni oktawy będziemy modlili się za zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach: Różaniec godz.16. Program różańca za zm. mamy wywieszony w gablocie. Bardzo zachęcam do wspólnej modlitwy.
 2. Jestem wdzięczny za posprzątanie cmentarza, za zadbanie o mogiły naszych bliskich. Panu Stolarczukowi składam podziękowanie za wywiezienie śmieci i ustawienie toalet.
 3. Składam serdeczne Bóg zapłać Panu Andrzejowi Tarasiukowi za zrobienie nowego wałka i daszku z zamknięciem przy naszej studni na cmentarzu.
 4. Pamiętajmy, że od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, będąc w stanie łaski uświęcającej. To wielki dar, jaki możemy ofiarować naszym bliskim.
 5. Jestem wdzięczny Panu Mirosławowi Łobaczowi za pomoc w przygotowaniu pieca do sezonu grzewczego.
 6. Bóg zapłać za of. na potrzeby parafii: Bezimienna z Czeputki 200 zł. Osypiuk Jadwiga z Motwicy 100 zł.
 7. W Pierwszy Piątek Miesiąca pragnę odwiedzić naszych chorych.
 8. Bardzo dziękuje za pracę w parafialnym ogródku Paniom Bogusi Kalinowskiej i Agnieszce Popielewicz.
 9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.
 10. 6 XI zmiana Tajemnic Różańcowych dla dzieci po mszy św. Także KRM ma swoją zmianę tajemnic. Spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. dzieci otrzymają katechizmy.
 11. 6 XI w naszej parafii będziemy gościć przedstawiciela WSD z Siedlec.
 12. Zachęcam do lektury Echa katolickiego
 13. Wojewódzki Szpital w Białej Podlaskiej zaprasza na bezpłatne badania szczegóły są na plakacie umieszczonym w gablocie.
 14. Bardzo pragnę podziękować Kółkom Różańcowym za prowadzenie w październiku różańca, za wspólną troskę o życie duchowe naszej parafii.