OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 6.11.2016r. XXXII Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj wspieramy WSD w Siedlcach naszą modlitwą i darami materialnymi.

2.Pierwsza niedziela miesiąca modlimy się szczególne za KR działające w naszej parafii i zmieniamy tajemnice różańcowe. ( po mszy św. o godz. 9.00 zmiana dla kółek z Motwicy).

3. W piątek, 11 listopada, przypadnie 98. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie. Chcemy także modlić się o to, by każdy Polak troszczył się o wspólny dom, jakim jest jego kraj. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Eucharystię w intencji Ojczyzny o godz. 17.00, podczas której będziemy zawierzać dobremu Bogu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Polski, a także będziemy Go prosić, aby każdy jej mieszkaniec czuł się dobrze jako obywatel i jako chrześcijanin.

4. W sobotę 12.11.2016r. w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Rejonowe spotkanie KZR chętne osoby na wyjazd proszę aby zgłaszały się do zelatorki Kuchty Elżbiety.

5. Bóg zapłać za of. na potrzeby parafii: Stanisław Matczuk z Romanowa 200 zł. Artur Martychowiec z Wygnanki 100 zł.

6. Jestem wdzięczny za pomoc w sprawach gospodarczych przy parafii Panu Wiesławowi Kuchcie.

7. W przyszłą niedzielę 13.11. będziemy modlić się za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie.( W Holeszowie spotkanie z KRK po mszy św.)

8. Zachęcam so lektury Echa Katolickiego.

9. Mamy zaproszenie na Święto Niepodległości do Sosnówki 10 listopada o godz. 10.30 złożenie kwiatów przy Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego.