OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 19.02.2017r. VII Niedziela Zwykła

1. Zwracam się z prośbą do wszystkich parafian, aby poszukać wspólnie fotografii naszego kościoła z dawnych lat, może otoczenia terenu przy kościele. Bardzo proszę o pomoc.

2. Mam prośbę do osób, które cokolwiek wiedzą o śmierci naszej parafianki śp. Heleny Rabczuk , która zginęła w lipcu 1949r. w Lublinie w czasie wydarzeń związanych z „Cudem Lubelskim”. Prośba o pokazanie grobu śp. Heleny Rabczuk. Bardzo proszę o kontakt osoby, które mogą pomóc.

3. Mamy do zapoznania się z treścią Komunikat Ks. Bp. K. Gurdy zachęcający nas do dobrego przeżycia Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu, który rozpocznie się 26.02 i potrwa do 05.03.2017r.( Treść Komunikatu)

4. Zachęcam do nabywania Cegiełek na Dom Pielgrzyma w Pratulinie.

5.Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.