OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 12. 03. 2017 r. II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy także głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Oni często na wzór Chrystusa cierpią prześladowania i płacą najwyższą cenę z własnego życia dla odkupienia innych braci. Ofiarami do puszek przed kościołem wspieramy misjonarzy i wszelkie dzieła misyjne.

2. W najbliższy poniedziałek przypada 4. rocznica wyboru papieża Franciszka na stolicę Piotrową. Powierzajmy go Bożej Opatrzności oraz opiece Matki Najświętszej w naszych osobistych modlitwach, aby bezpiecznie zdołał przeprowadzić Kościół przez burzliwe współczesne czasy.

3. Bóg zapłać za of. na zaplanowane prace remontowe 500 zł. of. bezimienna z Holeszowa.

4. Zachęcam bardo serdecznie do udziału w rekolekcjach parafialnych, zadbajmy, aby pomóc ludziom starszym, samotnym, aby mogli wziąć udział w naukach rekolekcyjnych. Bardzo zachęcam do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

5. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

6. Konkurs rysunkowy dla dzieci.

7. Jestem wdzięczny wszystkim Siostrom Różańcowym, które wzięły udział w Kongresie Różańcowym w dniu wczorajszym.

8. Zachęcam do nabywania Baranków Wielkanocnych of. 5 zł.

9. W dniach 6 i 7 maja jest planowana Pielgrzymka do Lichenia i Torunia zapisy i bliższe informacje u Zalatorki Elżbiety Kuchty.

10. Jestem wdzięczny Siostrze Reginie za obecność i podzielenie się charyzmatem Loretańskiego Zgromadzenia.