OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wszystkich Świętych .

 

  1. Jestem wdzięczny za posprzątanie cmentarza , za zadbanie o mogiły naszych bliskich . Panu Stolarczykowi składam podziękowanie za wywiezienie śmieci i ustawienie toalet.
  2. Pamiętajmy że od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, będąc w stanie łaski uświęcającej. To wielki dar, jaki możemy ofiarować naszym bliskim.
  3. Jestem wdzięczny rodzicom młodzieży która przystąpiła do sakramentu bierzmowania za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Pani katechetce Marcie Baj za pomoc w przygotowaniu liturgii. Paniom z Rady Parafialnej Anieli Izdebskiej i Annie Bujnik za przygotowanie kolacji.
  4. Bóg zapłać za of. na potrzeby parafii: Jan Przybysz z Romanowa 100zł, Bezim. z Dębowa 100zł.Pani Jadwiga z Czeputki 50zł,Bezim.z Dębowa 100zł, Osypiuk Darek z Czeputki 200zł, Bezim. z Motwicy 150zł.
  5. Jestem wdzięczny za pracę i pomoc przy budowie 26.X . z Holeszowa pracowali: Panowie Olszówka Henryk, Haponowiec Kazimierz, Tokaruk Józef, Wróbel Paweł, Samolnik Jacek.
  6. Bardzo dziękuje za pomoc przy sadzeniu kwiatów Paniom Bogusi Kalinowskiej i Agnieszce Popielewicz.
  7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.
  8. 8 XI zmiana Tajemnic Różańcowych dla dzieci z 3 klasy po Mszy św.o godz. 9.00. Zbiórka do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan.
  9. Zachęcam do lektury Echa katolickiego.