OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 8 XI 2015 r.

1.W Niedzielę dzisiejszą obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym wspieramy naszych braci w wierze modlitwą i pomocą materialną składamy ofiary do puszek. Możemy też wysłać SMS na podany w gablocie przed kościołem nr tel.

2.Różaniec za zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach o godz.16.30 W poniedziałek 09.11 za zm. z Romanowa, wtorek 10.11 za zm. z Czeputki, środa 11.11 za zm. z Wygnanki i w czwartek 12.11 za zm. polecanych na kartkach bez adresu. Bardzo zachęcam do udziału w modlitwie. Jestem bardzo wdzięczny tym ,którzy przychodzili w wyznaczone dla swojej miejscowości dni dając tym samym wyraz swojej pamięci i troski o zbawienie bliskich.

3. Bóg zapłać za of. na potrzeby naszej parafii: Krystyna Kaźmieruk z Pogorzelca 300 zł, Goławski Wacław z Romanowa 100 zł i Artur Martychowiec z Wygnanki 100 zł.

4.Jestem wdzięczny za pracę i pomoc przy budowie 3. XI z Holeszowa Osiedla pracowali Panowie: Jaworski Stanisław, Siwek Tomasz i Penkajło Eugeniusz.

5. Składam serdeczne podziękowanie za pracę przy dachu Panu Andrzejowi Tarasiukowi i Jego Pracownikom.

6. W środę 11 XI Święto Niepodległości msza św. 7.00 i wieczorem o godz.17.00 bardzo zachęcam do modlitwy za Ojczyznę.

7. Pan fotograf Waldemar Krupa przekazał fotografie z uroczystości bierzmowania w naszej parafii , kto zechce można je dzisiaj nabyć.

8.Po mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci, które tworzą Kółko Żywego Różańca.

9.Zachecam do lektury Echa Katolickiego.