OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła 15 XI 2015 r.

  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na organizacje ŚDM w Krakowie.
  2. Jestem wdzięczny za wsparcie dla ks. Leszka Hryciuka , którego gościliśmy w minioną niedzielę.
  3. Do puszek jako wyraz naszej solidarności z prześladowanymi chrześcijanami zebraliśmy 400 zł.
  4. Mamy także do zapłacenia 1500 zł. za śmieci z naszego cmentarza, za toalety już zapłaciłem 345 zł. Bardzo proszę o porządek na cmentarzu i sortowanie śmieci, szczególnie organicznych.
  5. Bóg zapłać za of. na potrzeby parafii: Bezim. z Sosnówki 100 zł. Bezim. z Pogorzelca 100 zł. Rodzina Olejnik z Romanowa 200 zł. Bezim. z Wisznic 200 zł.
  6. Nasza budowa powoli dobiega końca jestem bardzo wdzięczny za założenie instalacji elektrycznej Panu Zdzisławowi Krupce i Panu Wiesławowi Bartkowskiemu.
  7. Bardzo jestem wdzięczny Panu Andrzejowi Tarasiukowi i jego pracownikom za dach na budynku gospodarczym . Wszystkie prace zostały wykonane bezpłatnie.
  8. Bardzo serdecznie zapraszam osoby, które brały udział w spotkaniach zespołu synodalnego w naszej parafii i zapraszam chętne nowe osoby, które chciały by włączyć się w prace zespołu w sobotę 21 listopada na godz. 15.00. Modlimy się w dzisiejszą niedzielę aby te wszystkie tematy podjęte przez Synod przyczyniły się do bardziej pełnego i owocnego życia w Kościele.
  9. Zachęcam do lektury Echa katolickiego.
  10. Z tydzień zapraszamy na Uroczystości Odpustowe do Holeszowa na godz. 13.00