OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia II Niedziela Adwentu 6.XII.2015

1. Zachęcam drodzy do licznego udziału w naszych parafialnych rekolekcjach. Skorzystajmy z tego wielkiego czasu łaski, przygotujmy się dobrze do spowiedzi. Bardzo zachęcam do korzystania z książeczek gdzie mamy rachunek sumienia, modlitwy przed i po spowiedzi św. Zachęcam do spowiedzi w poniedziałek będzie więcej spowiedników.

2. Dzisiaj wspieramy naszą modlitwą i ofiarami do puszek Kościół na wschodzie. Bardzo potrzebna jest pamięć o Polakach rozsianych po krajach byłego Związku Radzieckiego.

3. Bóg zapłać za of. na potrzeby parafii: -Bezimienna z Dańc 100 zł. –Bezimienna z Dębowa 200zł. –Kolejko Jan z Czeputki 100zł. –Samoluk Sabina z Wygnanki 150 zł. Bezimienna of. na kwiaty do świątecznej dekoracji 200 zl.

4. Zapowiedzi:

  1. Sebastian Norbert Mazur kaw. zm.w Holeszowie Oś. Par. tutejszej i Dorota Anna Papaj panna zm. Dąbrowa Górnicza par.NMP Anielskiej. zap 1.
  2. Adrian Adam Popielewicz kaw. zm. w Motwicy par. tutejszej i Monika Stefańska panna zam. w Iłży par.Wniebowzięcia NMP zap 1 .

5. Pan Organista odwiedzi z opłatkami rodziny:   

czwartek - Sosnówka Kolonie,

piątek - Sosnówka wieś,

sobota - Holeszów Osiedle od godz. 9.00

niedziela - w kaplicy w Holeszowie.

 

6. Dnia 8 XII w Niepokalane Poczęcie otwarcie Drzwi Świętych w bazylice św. Piotra w Rzymie i rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

7. Echo Katolickie.