OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Adwentu 29.11.2020r.

 

1.Każdy nowy rok liturgiczny rozpoczyna się od Adwentu, który jest czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana. To nie jest tylko przygotowanie na kolejne święta Bożego Narodzenia, na pamiątkę pierwszego przyjścia Pana, ale jest to przygotowanie na ostateczne przyjście Chrystusa na końcu czasów.

2. Niech pomocą będą nam tradycyjne Msze roratne ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które serdecznie zapraszamy: w środę na godz. 17.00   i sobotę na godz.7.00, przed  mszą św. będziemy śpiewać Godziki.  Dzieci z kl.III  nasi kandydaci do pierwszej Komunii św. mają obowiązek uczestniczyć w Roratach i nasi kandydaci do Bierzmowania.     

Bardzo zachęcam do udziału w Roratach na facebooku.

Tematem tegorocznych spotkań Msza św. „Cud nad cudami’’ dzieci dostaną książeczki i będą zbierały naklejki . Przynosimy Lampiony mamy z poprzednich lat albo zrobić w domu.

 8 grudnia w  Święto Niepokalanego Poczęcia NMP  Msza św. o godz. 10.00, a potem  okazja do modlitwy adoracyjnej  od 11.00 do 12.00  Godzina Łaski. 

8 grudnia poświecimy medaliki i katechizmy  dla dzieci z kl.III  o godz. 15.00

3. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Czeputki 100zł. Bezimienna z Pogorzelca 100zł.  Z pogrzebu śp. Józefa Maksymiuka  z Motwicy 308 zł. 

4. Echo Katolickie.

5. W przyszłą niedziele of. do puszek będziemy wspierali Kościół na Wschodzie.

6. Nasze parafialne rekolekcje będą 19 i 20 grudnia.

7. Ogłoszenie z SANUSA z Wisznic.

8. Opłatki można je nabywać w kościele ofiary przeznaczone będą na ogrzewanie naszego kościoła.

9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca przypominam kl. IV i wszystkim, którzy biorą udział w nabożeństwie wynagradzającym. Spowiedź od godz.16.20 

10. Od przyszłej niedzieli będą  świece wigilijne.