WYDARZENIA

II DEKANALNE SPOTKANIE KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

DNIA 17 MAJA 2022 R. W HORODYSZCZU ODBYŁO SIĘ II DIECEZJALNE SPOTKANIE ZELATORÓW KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA  W KTÓRYM UCZESTNICZYŁA  DELEGACJA Z NASZEJ PARAFII.  PODCZAS SPOTKANIA KS. MAREK MATUSIK (PROBOSZCZ Z WIŚNIEWA) WYGŁOSIŁ KONFERENCJĘ PT. „ DLACZEGO WARTO POZNAĆ I POKOCHAĆ PAULINĘ JARICOT”. PRZEDSTAWICIELE PARAFII Z POLUBICZ POPROWADZILI MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ, A NASTĘPNIE POD PRZEWODNICTWEM KS. BISKUPA GRZEGORZA SUCHODOLSKIEGO ZOSTAŁA ODPRAWIONA MSZA ŚW. O MARYI MATCE MIŁOSIERDZIA W PRZYPADAJĄCĄ ROCZNICĘ OBIAWIEŃ  17 MAJA 1550 R. OPRAWĘ LITURGICZNĄ MSZY ŚW. PROWADZIŁY PRZEDSTAWICIELKI NASZEJ PARAFII: CZYTANIE SŁOWA BOŻEGO  ANIELA IZDEBSKA, PSALM ZAŚPIEWAŁA  MONIKA CHUDZIK, A MODLITWĘ WIERNYCH  ELŻBIETA KUCHTA. UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZYŁA SIĘ SŁODKIM POCZĘSTUNKIEM W OGRODZIE PRZY PLEBANII.