WYDARZENIA

WITAMY KSIĘDZA PROBOSZCZA PIOTRA

Od nia 1 lipca 2022 r. w naszej parafii rozpoczął posługę duszpasterską nowy Proboszcz,  ks. Piotr Domański.

W dzisiejszą niedzielą (3 lipca) w imieniu całej wspólnoty parafialnej  powitała Księdza, rodzina  Państwa Łobaczów.

Czcigodny Księże Piotrze!

Cała wspólnota parafialna serdecznie  wita Cię, jako nowegop Proboszcza parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Motwicy. Pragniemy pod Twoim Księże Proboszczu przewodnictwem wzrastać w wierze, razem podążać ku zbawieniu. Z ufnością powierzamy Ci kształtowanie naszych serc i sumień. Chcemy, abyś od dziś czuł się ważnym członkiem naszej parafialnej rodziny. Zapewniamy, że będziemy Cię wspierać modlitwą, pomocą i pracą w Twojej duszpasterskiej posłudze.

Życzymy Ci wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów, życzliwości ludzkich serc oraz wszelkiego dobra na lata pracy w naszej parafii. Niech Bóg e Trójcy Jedyny będzie dla Ciebie siłą. Niech nasza patronka Maryja – Matka Kapłanów, otacza Cię płaszczem Swojej opieki.

Księże Piotrze, witaj w domu!

Szczęść Boże na każdy dzień!