WYDARZENIA

DRUGIE KOŁO RÓŻAŃCOWE KOBIET W SOSNÓWCE

Na początku Nowego 2020 Roku w I niedzielę miesiąca, która jest poświęcona kołom różańcowym w naszej parafii zawiązało się nowe Koło Różańcowe Kobiet. Jest to drugie koło w Sosnówce. Podczas Mszy św. Ks. Proboszcz poświęcił różańce i wręczył siostrom różańcowym wraz z modlitewnikiem  obrazek z wizerunkiem patronki koła Matki Bożej Kodeńskiej z następującym podpisem:

„Na chwałę Bożą, ku umocnieniu  i szerzeniu  Modlitwy Różańcowej:

 – pragniemy  uczcić Jubileusz 100-lecia naszej Parafii oraz wyrazić swój duchowy owoc Jubileuszowych  Misji Ewangelizacyjnych,

 - postanawiamy z potrzeby serca należeć  do Koła Żywego Różańca.

Za patronkę naszego Koła obieramy Matkę Bożą Kodeńską - Królową Podlasia, Królową Jedności i Pokoju.”

Na drogę wspólnotowej modlitwy ks. Proboszcza udzielił pasterskiego błogosławieństwa.